794 492 172

FORMULARZ REZERWACJI

Klub Młodych Programistów


Programowanie Przyjazne Dziecku


Podczas zajęć Twoje dziecko:

Rozwija logiczne i kreatywne myślenie

Uczy się wytrwałości, uporu i szukania rozwiązań

Rozwija umiejętności pracy zespołowej

Uczy się rozwiązywania złożonych problemów

i planowania

Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj

261 zł/cykl 12 spotkań

czas trwania spotkania: 30 minut

zajęcia raz w tygodniu zgodnie z ustalonym harmonogramem

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest usługodawca (Karol Krysztofiec "Kocham Roboty"). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora oraz praw przysługujących osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: hej@kochamroboty.pl

Do każdej wpłaty zostanie wystawiona faktura VAT, ktorą wyślemy na podany w formularzu adres e-mail. Uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na zajęcia.

Jeśli faktura ma być wystawiona na osobę fizyczną (nie na działalność gospodarczą) w sekcji faktura w polu "nazwa firmy" prosimy wpisać imię i nazwisko rodzica, w polu "NIP" prosimy wpisać słowo "brak".


Klikając przycisk "Zapisz i zapłać" pod formularzem dokonują Państwo opłaty za pierwszy trymestr zajęć (12 spotkań - około 3 miesięcy). O wymagalności kolejnych wpłat poinformujemy w odpowiednim czasie.

Mail potwierdzający przyjęcie zgłoszenia zostanie wysłany od razu po zapisie. Prosimy sprawdzić foldery SPAM i OFERTY.

Do zobaczenia podczas zajęć!

Podczas zajęć Twoje dziecko:

Uczy się rozwiązywania złożonych problemów i planowania

Rozwija umięjętności pracy zespołowej

Uczy się wytrwałości, uporu i szukania rozwiązań

Rozwija logiczne i kreatywne myślenie

łącznie 783 zł / 3 cykle po 12 spotkań (36 spotkań)

W przypadku zapełnienia pierwszej grupy w placówce, uruchamiamy zapisy do kolejnych grup oznaczonych literami B,C itd. W przypadku nie zebrania minimalnej ilości 10 osób w tych grupach zajęcia mogą zostać odwołane, a pieniądze zostaną zwrócone na Państwa konto.